Kaos nakon utakmice Partizana: Trener izgubio živce i ganjao suca, navijači poludjeli

dnevno - prije 2 mjeseca - link

Nogometaši Napretka iz Kruševca kreirali su veliko iznenađenje u sklopu 25. kola srpske Superlige pobijedivši Partizan u Humskoj s rezultatom 1:0. Bio je to rezultat koji su rijetki očekivali jer Partizan je bio papirnati favorit.

Zanimljivo, Napredak je i prije dvije godine u Humskoj remijem 0:0 utjecao na šampionsku utrku, jer je “ukrao” dva boda Partizanu, zbog kojih je potom izgubio, do tada, suvereno prvo mjesto. Kiks Partizana inače je iskoristila Crvena zvezda koja je u Nišu pobijedila Radnički i zasjela na vrh ljestvice.

Trenutak odluke zbio se u 33. minuti kada je Andrija Majdevac zabio, pokazalo se, odlučujući gol na utakmici. On se usidrio u suparničkom kaznenom prostoru, okrenuo Salvadora Markovića i od stative smjestio loptu u mrežu.

Trener izgubio živce

Trener Igor Duljaj i igrači Partizana su tražili prekršaj na početku akcije, ali se ni VAR ni sudac Radaković nisu oglasili. Iako se očekivala brza reakcija Partizana, ona je izostala.

U nekoliko navrata u drugom poluvremenu crno-bijeli su tražili i penal, ali VAR soba je bila aktivna, ali Radaković nijednom nije išao ništa provjeravati. To je nerviralo domaće igrače i navijače, pa je i atmosfera u Humskoj bila “zapaljiva”.

Na kraju je živce potpuno izgubio trener Partizana Igor Duljaj koji se unosio u lice sucu Radakoviću i jurio ga po terenu. Publika je pak suce gađala raznim predmetima prilikom njihovog odlaska u svlačionicu.

Hrvatska u problemu, ali nema mjesta za kukanje: Novi izbornik ima tajni adut

Objava Kaos nakon utakmice Partizana: Trener izgubio živce i ganjao suca, navijači poludjeli pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.