Juventus nakon remija ispustio drugu poziciju, Pašalić asistirao

novilist - prije 2 mjeseca - link

TORINO U susretu 28. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus i Atalanta su odigrali 2-2, a za goste je nastupio hrvatski reprezentativac Mario Pašalić upisavši asistenciju.

Momčad iz Bergama je povela u 35. minuti golom Teuna Koopmeinersa na Pašalićevu asistenciju. Za hrvatskog veznjaka to je četvrta ligaška asistencija ove sezone.

Juve je u nastavku susreta okenuo rezultat golovima Andreje Cambiasa (66) i Arkadiusza Milika (70), no Koopmeiners je u 75. minuti zabio za 2-2.

Pašalić je za Atalantu odigrao cijeli susret.

Juventus je ovim rezultatom ispustio drugo mjesto nakon što je u ranije odigranom susretu Milan na San Siru pobijedio Empoli sa 1-0. Pogodak odluke zabio je Christian Pulisic u 40. minuti.

Objava Juventus nakon remija ispustio drugu poziciju, Pašalić asistirao pojavila se prvi puta na Novi list.