Hrvatsku su do pobjede na igralištu Rudeša odveli realizirani jedanaesterci Marina Ljubičića (39) i Franje Ivanovića (89), dok je za goste smanjio Beinir Nolsoe (90+3). Farski Otoci su od 74. minute igrali bez isključenoga Hornija Oreegarda.

U 39. minuti nakon prekršaja nad Gabrijelom Vidovićem prvi penal je realizirao napadač LASK-a Marin Ljubičić, a minutu prije kraja gosti rade prekršaj nad Lukasom Kačavendom, a donedavni igrač Rijeke Franjo Ivanović pogađa za 2-0. U zadnjim trenucima utakmice Farani su smanjili preko Nolsoea.

Hrvatska U-21 vrsta nakon sedam utakmica ima 16 bodova i drži drugo mjesto s dva boda manje od vodećeg Portugala, kojemu je domaćin 10. rujna. Grčka je treća s 14 bodova i utakmicom više, a potom slijede Farski otoci (7), Bjelorusija (6) i Andora (3).