Hrvatska taekwondoašica Lena Stojković osvojila broncu!

narod - prije 2 sata - link

Hrvatska taekwondoašica Lena Stojković osvojila je šestu medalju za našu olimpijsku delegaciju na Olimpijskim igrama u Parizu, svladavši u dvije runde Turkinju Merve Dincel Kavurat u borbi za broncu u kategoriji do 49 kg.

Splićanka je bila dominantna tijekom cijele borbe i nijednog trenutka osvajanje odličja nije dolazilo u pitanje.

Na putu do bronce u kategoriji koja je viša od one u kojoj je Lena Stojković dvostruka svjetska i trostruka europska prvakinja, svladala je u osmini finala kanadsku Hrvaticu Josipu Kafadar (2-0), a u četvrtfinalu je bila bolja (2-1) od Tunižanke Ikram Dhahri. U polufinalu joj se ispriječila Tajlanđanka Panipak Wongpattanakit, piše HRT.

Objava Hrvatska taekwondoašica Lena Stojković osvojila broncu! pojavila se prvi puta na narod.hr.

Izdvojen članak (302)lena stojković (11)Sport (10441)