monitor - prije 2 mjeseca - link

Hrvatskoj je potreban dobar rezultat kako bi pred posljednji susret u grupi, a igrat će ga protiv Italije u ponedjeljak od 21 sat, bila u šansi za prolazak u osminu finala. Samo jednom u posljednjih deset utakmica Hrvatska je pobijedila nakon što je prva primila gol na utakmici. Šest puta je izgubila, a triput remizirala. Albanci su zabili u 11. minuti i šokirali Hrvatsku. Asani je ubacio s desne strane, a usamljeni Laci glavom s peterca matirao Livakovića. Loše prvo poluvrijeme. Albanci držali rezultat sve do 74. minute, strijelac za izjednačenje je Andrej Kramarić. Za samo dvije minute Hrvatska prelazi u vodstvo, autogolom Klausa Gjasule nakon sjajne akcije. U produžecima igralo se šest minuta, a Albanci su došli do izjednačavajućeg pogotka i to drugi Gjasule Index… Pogledajte koliko su razočarani utakmicom na Forumu.

Hrvatska – Albanija 2:2 – Hrvatska u dvije minute okrenula utakmicu, da bi u zadnjim minutama primila pogodakMonitor.hr.

**Vijest (1212)Euro 2024. (1306)europsko nogometno prvenstvo (14)nogomet (2473)