dnevno - prije 2 mjeseca - link

Nogometaši Hajduka pauzu tijekom reprezentativne stanke iskoristili su za prijateljsku utakmicu protiv Zrinskog u Mostaru. Završilo je prijateljskim rezultatom 1:1.

Trener Hajduka Mislav Karoglan odlučio je u ovoj utakmici zaigrati s miksanim sastavom budući su ‘Bijeli’ zboh reprezentativnih obveza bili lišeni usluga devetorice prvotimaca, a priliku za igru dobila su i trojica juniora.

Sve najzanimljivije u utakmici viđeno je već do 13. minute. Zrinjski je poveo već u 3. minuti. Nakon kornera u petercu Hajduka najspretniji je bio Mario Ćuže, bivši Dinamov napadač koji je pogodio za vodstvo domaćih. Pokazalo se konačnih 1:1 postavio je Nikola Kalinić nakon asistencije Filipa Krovinovića. Kalinić se dobro snašao u petercu i pospremio loptu iza leđa vratara Zrinjskog Marića.

Uvjerljiva Rijeka

Reprezentativnu pauzu za ostanak u natjecateljskom ritmu iskoristila je i Rijeka koja je na Rujevici iza zatvorenih vratara pobijedila slovenske Domžale sa čak 6:0.

Mrežu trenutno sedmoplasirane momčadi slovenskog prvenstva načeo je Janković u 15., Obregon je u 42. zabio za 2:0, a onda je dva puta zabio Ivanović, u 45. i 56 s 11 metara. U 73. minuti među strijelce se upisao Galešić, da bi konačnih 6:0 u 78. postavio Marić.

Dakle, itekako je razloga za zadovoljstvo imao Rijekin trener Željko Sopić, čiji nogometaši se nisu nimalo opustili tijekom stanke i spremni i zapeti kao puške čekaju nastavak sezone.

Livaković vruće glave nakon huliganskog napada donio tešku odluku, sve je rekao suigračima

Objava Hajduku zabio bivši dinamovac, ali izbjegli su poraz, Rijeka napunila mrežu nemoćnih Slovenaca pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.

hajduk (259)nogomet (1705)rijeka (724)Sport (7668)