dnevno - prije 1 mjesec - link

Odličan vikend za Hrvate u ligama “petice.” Nenad Bjelica i njegov Union upisali su pobjedu pred svojim navijačima. S 2:1 bili su bolji od Werder Bremena i tako je Bjelica napravio još jedan korak prema ostanku ligi.

Sreće nije imao bivši hrvatski Niko Kovač. Njegov Wolfsburg poražen je s 3:1 od Augsburga. Rastužio ga je povremeni hrvatski reprezentativac i brončani iz Katra, Kritijan Jakić koji je postigao dva gola.

U Njemačkoj vodi Bayer koji ima sedam bodova više od Bayerna, ali i utakmicu manje. Bjelica i Union su na 28 bodova te su 13. Kovač je pao na 14. mjesto te njemački mediji pišu da je otkaz blizu.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli CA Osasuna (@caosasuna)

Sjajni Budimir

Real Madrid je u 29. kolu La Lige pobijedio Osasunu 4:2 u gostima i povećao prednost ispred Girone na sedam bodova. Gol za poražene zabio je sjajni Ante Budimir. Budimir je glavom prebacio loptu na drugu stativu za Herranda. On mu je vratio nisku loptu, koju je Budimir zakucao u gol za 1:1 i veliko slavlje na El Sadaru koje nije dugo trajalo. 15. mu je to gol u ligi ove sezone.

Do trećeg gola ove sezone stigao je Nikola Vlašić. Torino je u 29. kolu Serie A pobijedio Udinese u gostima 2:0 i došao do prve pobjede nakon četiri kola. Momčad Ivana Jurića povela je u 10. minuti golom Vojvode, a na 2:0 je krasnim golom u 53. minuti povisio Nikola Vlašić.

Torino je pobjedom protiv Udinesea skočio na 10. mjesto. Izbornik Zlatko Dalić uvrstio ih je na popis za pripremni turnir, koji će reprezentacija uskoro odigrati u Egiptu.

Navijači na društvenim mrežama ismijavaju Torcidu: Napravili su nešto protiv svih pravila

Objava Golgeterski vikend vatrenih: Budimir zabio Realu, Vlašić prekinuo post, Jakić srušio Kovača pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.