Festival prekršaja na Aldo Drosini, Istra uspjela zaustaviti goropadne Lokose

dnevno - prije 1 mjesec - link

SuperSport HNL vratio se nakon dvotjedne stanke prvom utakmicom 28. kola, koju su u petak u Puli na Aldo Drosini igrali domaćin Istra 1961 i zagrebačka Lokomotiva.

Lokosi ne znaju za poraz već više od pet utakmica, a zadnja pobjeda na Poljudu nadjenula im je ulogu favorita u Puli, no na kraju pobjednika nije bilo, a isto tako niti golova pa je susreta završio najnepopularnijim rezultatom 0:0.

Otvaranje utakmice pripalo je domaćinima, koji su imali nekoliko pokušaja prema golu Lokosa, ali niti jedan nije bio dovoljno opasan za promjenu rezultata, dok su gosti zaprijetili samo jednom u prvom poluvremenu i to neprecizno.

Festival prekršaja

Početak drugog dijela opet je pripao Istri, no jedinu prijetnju domaćih lako je otklonio Šubarić, da bi pravo uzbuđenje čekali do 79. minute, kada je domaćin po poveo preko Fileta, no gol je poništen zbog zaleđa.

Pred kraj utakmice dva put je pokušao i gost ali oba puta vratar Istre Ćorić bio je siguran i tako je završila jedna dosta nezanimljiva utakmica i Puli, na kojoj su igrači napravili čak 49 prekršaja.

Lokosi su trenutno na četvrtom mjestu s 40 bodova, dok je Istra osma s 28, a u drugom današnjem susretu igraju Slaven Belupo i Osijek, dok se u subotu sastaju Varaždin i Gorica, Rudeš i Rijeka te Hajduk i Dinamo.

Ponizni Dalić natjerao Srbina da mu se nakloni, i tamo dobro znaju koliko je velik

Objava Festival prekršaja na Aldo Drosini, Istra uspjela zaustaviti goropadne Lokose pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.

istra (27)Lokomotiva (26)nogomet (1704)Sport (7654)