dnevno - prije 1 mjesec - link

Rukometaši RK Zagreba odigrali su fantastičnu utakmicu osmine finala Lige prvaka u prepunoj Areni protiv moćnog francuskog Montpelliera. Konačni rezultat na semaforu pokazao je 27:27.

Pred 15 tisuća svojih navijača Zagreb je odigrao hrabru utakmicu u kojoj su nekoliko puta gubili s više razlike, ali ipak se vraćali i na kraju izvukli pozitivan rezultat.

Na poluvremenu su gosti vodili dvije razlike, ali u nastavku Zagreb se probudio. Zagreb je golom Ćavara poveo u 39. minuti, ali gosti su vrlo brzo rezultat u svoju korist predvođeni sjajnim Simonetom koji je imao 5 golova.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli EHF Champions League (@ehfcl)

Velika šansa

U 47. minuti Francuzi odlaze na plus tri, no predaja nije dolazila u obzir. Dva gola Zagreba u seriji, ali konačno izjednačenje Zagreb je dočekao samo minutu prije kraja kada je Kos zabio svoj peti gol.

Montpellier imao šansu za pobjedu s time outom 44 sekunde prije kraja. Nisu uspjeli. Dbirov je gurnuo u kontru, Pellas ga je gurnuo i morao je to biti sedmerac za Zagreb, ali suci su izmislili devet metara i Kos je imao nemoguću priliku. Završilo je remijem.

Najbolji kod Zagreba bio je Srna sa šest golova dok je Mandić skupio osam obrana. Zagreb ide u Francusku s velikim ambicijama i nadom da još jednom može odigrati ovakvu utakmicu i izboriti četvrt finale.

Zidane otkrio najboljeg kojeg je ikada trenirao: ‘Trenirao sam Modrića i Cristiana, ali on impresivan’

Objava Fantastični Zagreb izvukao remi u prepunoj Areni: U Francusku odlaze s velikim ambicijama pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.