Fantastična utakmica u Koprivnici: Duje Čop ponovno heroj Lokomotive

dnevno - prije 2 mjeseca - link

Slaven Belupo i Lokomotiva su otvorili 25. kolo HNL-a utakmicom u Koprivnici u kojoj su mogli uživati i oni koji nisu ludi nogometni zaljubljenici.

Na Kušek- Apašu gledali smo sjajnu utakmicu.  Imali su Zagrepčani prednost nakon prvog dijela 2-0 i činilo se kako nećemo baš gledati neka uzbuđenja, no momčad Roy Ferenčine se probudila u nastavku.

Duje Čop lijepo je primio loptu ubačenu s desne strane i postigao pogodak za 1-0, svoj šesti ove sezone, a sve je to napravio u prvoj ozbiljnoj prilici na utakmici.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli NK Lokomotiva Zagreb (@nklokomotiva)

Dobra forma

U 20. minuti Međimorec zaradio žuti karton, da bi samo nekoliko sekundi kasnije zabio i autogol i tako poduplao prednost gostiju u 21. minuti na 2-0. U 28. minuti odigrali su sjajnu akciju kada je Mudražija je s Leovcem odigrao dupli pas, a zatim pucao po golu, no Sušak je bio na pravom mjestu.

U nastavku Štrkalj je pogodio za smanjenje zaostatka na 2-1. Jagušić je ubacio u peterac, lopta se odbila i od gredu, a najbolje se snašao Štrkalj koji je iz blizine zabio svoj šesti pogodak ove sezone. U 64. minuti vidjeli smo i izjednačenje. Murić je izveo korner, a najviši je u skoku bio Bujar Pllana koji je pospremio loptu u mrežu za 2-2.

Susret je bio obilježen brojnim kartonima, ali točku na i vidjeli smo u 71. minuti. Pllana je srušio Mudražiju u šesnaestercu i Kolarić pokazao na bijelu točku s koje je precizan bio Duje Čop. Na tablici Lokomotiva je peta s dva boda manje od Osijeka koji sutra igra s Dinamom. Slaven Belupo je sedmi s 27.

Nakon jedne od najluđih utakmica sezone Hrvat dobio prijetnje smrću

Objava Fantastična utakmica u Koprivnici: Duje Čop ponovno heroj Lokomotive pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.