Dinamo saznao suparnika u borbi za Ligu prvaka

narod - prije 4 sata - link

Dinamo je saznao suparnika u play-offu Lige prvaka, bit će to azerbajdžanski Qarabag. Qarabag je s nevjerojatnih 7:2 kao gost nakon produžetaka svladao Ludogorec i ukupnim rezultatom 8:4 izborio dvije utakmice s Modrima.

Inače, prvu utakmicu, odigranu prije tjedan dana, Azeri su na svom terenu izgubili rezultatom 1:2. Ali, na put u Bugarsku otputovali su s nadom da mogu preokrenuti tijek stvari u ovom dvomeču i u tome su uspjeli, na rijetko viđen način.

Poveli su gosti već u sedmoj minuti golom Juninha. Međutim, domaćin je s dva gola Kwadwa Duaha (13, 23-11m) okrenuo rezultat.

Kada se već činilo da će Ludogorec na odmor s golom prednosti, Qarabag je u nadoknadi zabio čak dva gola. Yassine Benzia je izjednačio u 45. minuti iz kaznenog udarca, a četiri minute kasnije je asistirao Patricku Andradeu sa vodstvo 3:2.

Do kraja više nije bilo golova pa je dvoboj otišao u produžetke u kojima je prvak Azerbajdžana bio sjajan, piše dnevnik.hr

Korak bliže slavlju gosti su stigli u 93. minuti kada je Tural Bajramov pogodio za 4:2, a sve dvojbe su razriješene nakon što je Redon Xhixhan pogodio za 5:2. Andrade svojim drugim golom na utakmici u 112. minuti povisio na 6:2, a za konačnih 7:2 zabio je Benzia u 118. minuti.

Objava Dinamo saznao suparnika u borbi za Ligu prvaka pojavila se prvi puta na narod.hr.

dinamo (441)liga prvaka (58)Sport (10774)