Strijelci su bili Stefan Ristovski (6), Dario Špikić (19) i Sandro Kulenović (56).

Iako su oba sastava u prva dva kola upisala pobjede pa je “papirnato” bila riječ o derbiju, prvak Dinamo je u potpunosti dominirao susretom protiv povratnika u društvo najboljih.

Pitanje pobjednika bilo je riješeno već u prvih 20-ak minuta. Prvi gol postigao je Ristovski snažnim udarcem s vrha kaznenog prostora u gornji desni kut nemoćnog Đakovića nakon lijepe akcije s Ademijem i Petkovićem u 6. minuti, da bi u 19. minuti Špikić najbrže reagirao u gostujućem petercu nakon prizemnog ubačaja Ademija.

Konačnih 3-0 postavio je Kulenović početkom nastavka. Petković je iz slobodnog udarca prebacio obranu Šibenika, a Kulenović je uspio zakucati loptu pod gredu.

Vodeći Dinamo sada ima devet bodova, dok je Šibenik drugi sa šest.