Celtic nakon Man.Cityja pobijedio i Chelsea

novilist - prije 3 sata - link

S čak 4-1 su nogometaši Celtica svladali Chelsea u prijateljskom ogledu na američkoj turneji, koji je odigran u gradu Notre Dameu, u državi Indiana.

U prvom poluvremenu Celtic je došao do dva pogotka prednosti, a strijelci su bili O’Riley u 19. i japanski nogometaš Furuhashi u 33. minuti. Chelsea je potpuno potonuo u završnom dijelu susreta nakon što je prvo Luis Henrique Palma, igrač iz Hondurasa, zabio za 3-0 u 76. minuti, dok je samo tri minute kasnije Johnston povećao na 4-0.

Chelsea je ipak došao do počasnog pogotka, Nkunku je u 89. minuti realizirao jedanaesterac za konačnih 4-1 škotskog prvaka. Chelsea će do kraja američke turneje još igrati protiv meksičke Americe, Manchester Cityja i madridskog Reala.

Prije ove pobjede Celtic je s 4-3 pobijedio i aktualnog prvaka engleske Premier lige Manchester City.

Objava Celtic nakon Man.Cityja pobijedio i Chelsea pojavila se prvi puta na Novi list.