dnevno - prije 2 mjeseca - link

Ako želite izbaciti iz takta Cristiana Ronalda samo mu skandirajte ‘Lionel Messi’. To je bio uspješan recept za provokaciju slavnog Portugalca godinama, a iako vrijeme prolazi Ronalda takvi povici nisu prestali smetati.

Ronaldov i Brozovićev Al-Nassr je u 21. kolu prvenstva Saudijske Arabije slavio u gostima kod Al Shababa 3:2, a junak susreta bio je Anderson Talisca s dva postignuta gola.

Navijači Al Shababa su u gradskom derbiju konstantno provocirali Ronalda skandirajući Messiju, ali ovoga puta Ronaldo je bio taj koji se zadnji smijao.

Kontroverzni potez

Naime, Talisca je u 87. minuti svojim drugim golom postavio, pokazalo se konačnih 3:2, a tada je na scenu stupio Ronaldo. Za sve povike s tribina odlučio se navijačima ‘osvetiti’ poprilično kontroverznom proslavom pokazujući rukom u smjeru međunožja. Kako je izgledala Ronaldova proslava možete pogledati OVDJE.

Kažimo kako su u ovoj utakmici zaigrala dvojica Hrvata, Marcelo Brozović u dresu Al Nassra i Ivan Rakitić u dresu Al Shababa. Rakitić je odigrao čitavu utakmicu, a Brozović je zamijenjen u sučevoj nadoknadi.

Inače, Ronaldo se među strijelce upisao u 21. minuti kada je zabio iz jedanaesterca. To mu je 22. pogodak u prvenstvu u 20 odigranih utakmica i prvi je strijelac prvenstva ispred Srbinja Aleksandra Mitrovića (19), a upisao je i devet asistencija.