BRAVO, BRAVO Župske mažoretke Lara i Katarina europske prvakinje, Lani bronca!

dulist - prije 3 sata - link

Mažoretke Župe dubrovačke Lara Herceg i Katarina Perović europske su seniorske prvakinje! Osvojile su, naime, zlatnu medalju u kategoriji duo na Europskom prvenstvu u mažoret plesu koje se od 23. kolovoza održava u Beogradu. No, nije to jedini uspjeh župskih mažoretki. Medalju brončanog sjaja osvojila je seniorka Lana Glavinić u kategoriji solo. Formacija naših seniorki je pak doplesala do 5. mjesta, a osvojile su srca svih prisutnih s najljepšim odorama, pjesmom i veseljem koje šire oko sebe.
Europsko prvenstvo okupilo je u glavnom gradu Srbije više od 600 mažoretki, a među njima su i naše Župke koje su plasman na ovo natjecanje osvojile u svibnju ove godine na 27. Državnom prvenstvu mažoretkinja koje se održalo u Varaždinu. Tada su Lara i Katarina osvojile zlato, Lana je sa solom zauzela 4. mjesto, dok je formacija bila sedma.
Čestitamo svim našim župskim mažoretkama na ovim velikim uspjesima kao i njihovim trenericama Marijeti Klis i Aneli Barčić.