Barcelona u četvrtfinalu Lige prvaka

narod - prije 2 mjeseca - link

Barcelona se plasirala u četvrtfinale Lige prvaka domaćom 3:1 pobjedom nad Napolijem. Prvi susret završio je 1:1.

Barca je pokazala da je u ovom trenutku kvalitetnija momčad od prvaka Italije, iako su i gosti imali svojih izgleda na ovom susretu.

Domaći su ekspresno bili poveli 2:0 golovima Fermina Lopeza u 15. i Cancela u 17. minuti utakmice te se činilo da će ovaj susretu biti “odrađivanje posla”, no Napolitanci su preko Rrahmanija, bivšeg igrača Dinama i Lokomotive, izjednačili u 30. minuti utakmice te su nagovjestili da se neće lako predati.

U nastavku je ipak Barcelona imala više od igre, treći pogodak postigli su u 83. minuti kada je strijelac bio Lewandowski.

Barca se tako priključila Bayernu, Realu, Manchester Cityju i PSG-u te će idućeg suparnika doznati nakon ždrijeba u petak, piše HRT.

Objava Barcelona u četvrtfinalu Lige prvaka pojavila se prvi puta na narod.hr.

Barcelona (29)liga prvaka (61)Možda ste propustili (22)napoli (4)Sport (7662)