AS u tri članka hvalio Modrića: On je besmrtan

narod - prije 3 sata - link

Hrvatski kapetan Luka Modrić briljantnom igrom i golom vodio je Hrvatsku do pobjede nad Poljskom 1:0 u Osijeku u drugom kolu Lige nacija. Modrić je nekoliko sati prije 39. rođendana odigrao jednu od najboljih utakmica karijere i začinio ju je golčinom iz slobodnjaka. AS mu je povetio tri članka.

“Modrić je zabio najbolji gol iz slobodnjaka u karijeri: Gledajte što je napravio golmanu i divite se”, piše u prvom članku AS.

“Modrićev 39. rođendan nije kraj”, naslov je na AS-u.

“Golčina iz slobodnjaka bila je šlag na torti sjajne partije genijalca iz Zadra, neumornog kapetana Hrvatske. Ovo mu je već 21. sezona u elitnom nogometu, ali on je i dalje toliko gladan da još uvijek ispisuje zlatne stranice Reala i Hrvatske.

Balkanac je na utakmicama protiv Portugala i Poljske pokazao da je još uvijek u punoj formi, spreman odgovoriti Ancelottijevim zahtjevima jer u ove dvije utakmice igrao je više minuta (167) nego u pet u Realu od početka sezone (132). Ali, sezona je duga i Ancelotti zna da na kraju neće biti važan broj minuta, nego kvaliteta igre u tim minutama. A Modrić je uvijek jamac kvalitete.

Protiv Poljske je održao lekciju. Modrić je pokazao svoju najbolju verziju i natjerao nas da se zapitamo do kada ćemo uživati u njegovoj magiji jer on ne prestaje rasti. Evo, za 39. rođendan postigao je gol koji mu je među najboljima u karijeri, kojoj se još ne nazire kraj”, piše AS.

Treći tekst nosi naslov “Modrić je besmrtan”.

Objava AS u tri članka hvalio Modrića: On je besmrtan pojavila se prvi puta na narod.hr.

luka modrić (226)Možda ste propustili (320)Sport (11380)