Arsenal nakon jedanaesteraca izbacio Porto iz Lige prvaka

narod - prije 2 mjeseca - link

Arsenal je nakon regularnih 90 minuta vodio 1:0 protiv Porta. S obzirom na to da su Portugalci istim rezultatom slavili u prvoj utakmici, preko produžetaka došlo se do jedanaesteraca i u njima je Arsenal bio bolji.

Arsenal je poveo u 41. minuti golom Leandra Trossarda koji je iskoristio sjajno dodavanje Martina Odegaarda i pogodio suprotni kut Portova gola.

Bio je to jedini pogodak na utakmici u regularnom vremenu. Nakon što u produžecima nije bilo novih golova, uslijedili su penali. U njima su Martin Odegaard, Kai Havertz, Bukayo Saka i Declan Rice bili precizni za Arsenal. Kod Porta su pogodili Pepe i Marko Grujić, a promašili Wendell i Galeno.

Objava Arsenal nakon jedanaesteraca izbacio Porto iz Lige prvaka pojavila se prvi puta na narod.hr.

arsenal (10)Možda ste propustili (22)porto (4)Sport (7593)