Amerikanke jurile Đokovića: Srpski tenisač gledao Messija, pa izazvao pomutnju u loži

dnevno - prije 2 mjeseca - link

Najbolji tenisač svijeta Novak Đoković plijenio je pažnju na nogometnoj utakmici MLS lige između Los Angeles Galaxyja i Intera iz Miamija. Đoković se na susretu odigranom u Los Angelesu nalazio u svečanoj loži zajedno sa suvlasnikom Intera Davidom Beckhamom, kao i holivudskom glumicom Halle Berry.

Kamere su zabilježile susret u svečanoj loži između legendarnog bivšeg srpskog košarkaša Vlade Divca i Đokovića koji su se srdačno pozdravili, a potom i fotografirali zajedno.

A srpskom tenisaču prišle su i američke nogometašice Christen Press i Tobin Heath i tražile su zajedničku fotografiju. Đoković im želju nije odbio, a Amerikanke nisu krile oduševljenje.

Messi spasio Inter

Đoković i Divac s tribina su pratili susret koji je inače završio 1:1. Dejan Joveljić doveo je LA Galaxy u vodstvo, a Lionel Messi spasio je bod Interu u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Bila je to burna utakmica u kojoj je Puig u 13. minuti propustio realizirati jedanaesterac za domaćine koji su od 87. minute igrali s igračem manje. Nisu uspjeli izdržati do kraja s desetoricom na travnjaku, pa je akcija Jordija Albe i Messija, kao u najboljim danima iz Barcelone, na kraju okončana pogotkom.

Susret je inače bio rasprodan zbog Messija, a Interu je ovo bila druga utakmica sezone. Na startu su slavili 2:0 protiv Real Salt Lakea. Podsjećamo, Đoković se inače nalazi u SAD-au zbog nastupa na Mastersu u Indian Wellsu koji započinje 3. ožujka.

Modrić otkrio recept za golčinu, morate je pogledati još jednom: Naklonio se i ‘kritičar’

Objava Amerikanke jurile Đokovića: Srpski tenisač gledao Messija, pa izazvao pomutnju u loži pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.