U Đakovu skoro pala Kup senzacija, Lokomotiva gubila 0:2 pa se spasila

novilist - prije 6 sati - link

RIJEKA U osminu finala SuperSport Kupa danas su se plasirali Bednja, Bjelovar, Gorica, Dugopolje, Varaždin, Slaven Belupo, Rudeš, Lokomotiva i Slavonija Požega.

Zanimljivo je bilo u Samoboru gdje je nakon dramatične borbe slavila Lokomotiva. Četvrtoligaš je već u 16. minuti vodio 2:0 golovima Vanje Kulenovića i Morana Čerkeza da bi Duje Čop do poluvremena izjednačio (25. i 45.). Domaćini su u nastavku ostali bez snage i Lokomotiva je slavila 4:2 preko Roberta Mudražije u 55. te Marka Vranjkovića u 59. minuti.

Problema je s četvrtoligašem imala i Gorica. Ona je gostovala u Đakovu kod Croatije i slavila je tek nakon produžetaka i penala. Golova nije bilo u 90 minuta, ali su gosti uspjeli povesti u 95. minuti golom Portugalca Mesaquea Djua. Domaćini su izjednačili golom Mislava Dogana u 118. minuti. Zanimljivo, Dogan je bio jedini koji je promašio penal i to u zadnjoj, petoj seriji.

Varaždin je gostovao kod Gaja iz Mača i slavio 2:1, dok je Kustošija bila domaćin Slaven Belupu, koji je pobijedio 1:0.

Slavonija Požega – Oriolik 3:0

Objava U Đakovu skoro pala Kup senzacija, Lokomotiva gubila 0:2 pa se spasila pojavila se prvi puta na Novi list.