Zamećani svladali Čakovec u prijateljskoj utakmici, sparina izazvala brojne prekide

novilist - prije 4 sata - link

RIJEKA Prijateljska utakmica rukometaša: Zamet – Čakovec 30:23 (19:11). Centar Zamet.

ZAMET: Vučko, Tomljanović 5, Černeka 5, Kezić 3, Stojčević, Mrakovčić 2, Perkov 5, Goliik 1, Markota, Pikec 3, Reljanović, Čosić 2, Ogurlić 1, Lencović 3, Rajič, Klanac.

ČAKOVEC: Martinez, Friščić 1, Tkalčec, Levak 6, Goričanec 4, Hozjan 1, T. Baković, L. Baković 5, Ćuk, Tompić 3, Malović 1, Horvat, Novak, Lukac 2, Zadravec.

Uvjerljiva pobjeda Zameta nad čakovečkim gostima u kojoj je domaćin čvrstom obranom i ekspresnim napadima dobio poluvrijeme 19:13. U nastavku je jenjao taj NBA ritam, uslijedile su obostrane brojne promjene, zbog sve veće sparine u dvorani bilo je puno prekida, nastavak se otegao. Čakovec se malo približio, ali su Riječani odmakli sve do krajnjih 30:23.

Objava Zamećani svladali Čakovec u prijateljskoj utakmici, sparina izazvala brojne prekide pojavila se prvi puta na Novi list.