Olmo ušao s klupe, okrenuo utakmicu i zabio za pobjedu Barçe

narod - prije 6 sati - link

Dani Olmo je upisao premijerni nastup za Barçu i okrunio ga pogotkom za pobjedu. Katalonski klub slavio je na gostovanju kod Rayo Vallecana 2:1 u trećem kolu La Lige, stigavši do devetog boda u novoj sezoni, a ključnu ulogu odigrao je Olmo.

Unai López doveo je domaćina u vodstvo pogotkom u devetoj minuti. U 46. minuti u igru je ušao Dani Olmo, io je konstanta prijetnja, ubacivao se između linija, razigravao suigrače, a u 58. minuti skoro je zabio spektakularan pogodak. Ipak Barcelona je izjednačila dvije minute kasnije preko Pedrija, a u 82. je uslijedio potpuni preokret.

Olmo je dobio loptu od Yamala, a zatim ljevicom opalio u suprotni, donji kut. Bio je to povod za veliko slavlje gostujućih igrača.

Pogodak Olma pogledajte OVDJE.

Objava Olmo ušao s klupe, okrenuo utakmicu i zabio za pobjedu Barçe pojavila se prvi puta na narod.hr.

Barcelona (82)Dani Olmo (93)Možda ste propustili (243)Sport (11023)