Olimpija remizirala u derbiju uoči Rijeke, susret obilježio veliki incident i prekid

novilist - prije 2 dana - link

RIJEKA Protivnik Rijeke u play-offu Konferencijske lige, ljubljanska Olimpija, remizirao je s Mariborom 1:1 u derbiju koji je ipak obilježio veliki incident.

Dvoboj je prekinut u 17. minuti jer je prilikom izvođenja kaznenog udarca velikim i teškim predmetom pogođen s tribine izvođač penala Raul Florucz, inače bivši igrač zagrebačke Lokomotive, Sesveta, Hrvatskog dragovoljca i Jaruna.

Krilni napadač odmah se uhvatio za međunožje s bolnom grimasom. Sudac je sve igrače poslao u svlačionicu. Prekid je trajao nekoliko minuta.

Florucz je na kraju promašio penal, da bi u 26. minuti Repas pogodio za vodstvo Maribora. Lasickas je u 35. minuti donio bod Olimpiji.

Objava Olimpija remizirala u derbiju uoči Rijeke, susret obilježio veliki incident i prekid pojavila se prvi puta na Novi list.

HNK Rijeka (231)nogomet (2431)Olimpija Ljubljana (5)Sport (11009)