Kulenović zabio dva gola u pobjedi Dinama protiv Gorice

narod - prije 8 sati - link

Nogometaši zagrebačkog Dinama nastavili su pobjednički niz i u 4. kolu Hrvatske nogometne lige svladavši na Maksimiru momčad Gorice sa 2-1 (1-0).

Svoju iznimnu golgetersku formu ponovno je pokazao Sandro Kulenović koji je u 6. minuti postigao vodeći pogodak za Dinamo, a u 57. minuti je bio strijelac i za 2-0. Konačnih 2-1 postavio je Jurica Pršir u prvoj minuti sučevog dodatka.

Dinamo nakon četiri kola ima maksimalnih 12 bodova, a Šibenik je drugi sa devet. Trećeplasirana Rijeka ima sedam bodova i utakmicu manje, baš kao i Hajduk, Varaždin je s pet bodova skočio na peto mjesto, a Gorica je sa dva boda na sedmoj poziciji. Na začelju je Slaven Belupo s jednim bodom.

U nedjelju je Istra 1961 domaćin Hajduku u Puli (18.15 sati), a od 20.45 sati Osijek će na Opus Areni ugostiti Rijeku.

Objava Kulenović zabio dva gola u pobjedi Dinama protiv Gorice pojavila se prvi puta na narod.hr.