Sjajni vaterpolisti dobili Španjolsku, u polufinalu su Olimpijskih igara

monitor - prije 5 sati - link

Za razliku od utakmice s Amerikancima, hrvatska obrana je protiv Španjolske odigrala savršenu prvu četvrtinu. Bijač je obranio dva udarca, ali znakovito je da Španjolci, inače najefikasnija ekipa turnira, u nekoliko navrata nisu ni došli do šuta. S druge strane, Maro Joković je dva puta pogodio za 2:0. U trećoj četvrtini je Granados smanjio na 6:4, ali Fatović odmah pogađa za 7:4. U zadnjim minutama Španjolci griješe u napadu, a Hrvatska je dobila igrača više i priliku za otići na +3. Napad s igračem više loše je odigran i Španjolska je dobila napad i igrača više, ali Sanahuja je pogodio u gredu. Kad je Burić blokirao s igračem manje, jasno je bilo da je Hrvatska pobijedila. Index… pogledajte komentare na Forumu

Sjajni vaterpolisti dobili Španjolsku, u polufinalu su Olimpijskih igaraMonitor.hr.

**Vijest (1251)olimpijske igre (554)Olimpijske igre 2024. (626)Sport (10425)vaterpolo (35)