Osijek uvjerljivo prošao u treće pretkolo Konferencijske lige

narod - prije 2 dana - link

Osijek se plasirao u treće pretkolo kvalifikacija za Konferencijsku ligu. Pobjedom od 1:0 na gostovanju kod estonske Levadije potvrdio je i slavlje iz prvog susreta. Tada je na Opus Areni bio bolji s velikih 5:1.

Levadia je u prvom poluvremenu pokušala napasti Osijek i postići pogodak kojim bi si vratila kakvu-takvu nadu, ali sve je to izblokirala obrana Osijeka.

Vedran Jugović u 52. i Ramon Mierez u 55. minuti propuštali su velike prilike, no u 63. Petar Pušić zabio je za vodstvo.

Šimun Mikolčić presjekao je jednu loptu na sredini terena i proslijedio je do Miereza, koji je lijepo uposlio Pušića na desnoj strani. Pušić je bio u punom trku te je izbio sam pred domaćeg vratara i mirnom završnicom pogodio za 1:0 Osijeka, što je bio i konačni rezultat.

Objava Osijek uvjerljivo prošao u treće pretkolo Konferencijske lige pojavila se prvi puta na narod.hr.