monitor - prije 3 mjeseca - link

Hrvatska je loše počela Europsko prvenstvo. Prvo poluvrijeme završili smo s 3:0 u korist Španjolske. Prvi gol zabili su u 29. minuti, a na 2:0 povećali su za samo tri minute. Pred sam kraj poluvremena zabili su i treći. U drugom poluvremenu je u 78. minuti sviran penal za Hrvatsku, koji je pucao Petković i promašio. Iz odbitka, odnosno dodavanja je zabio, no taj je gol poništen jer je prerano ušao u šesnaesterac. Index Komentiraju i na Forumu

Poraz Hrvatske na startu Europskog prvenstva, Petkoviću obranjen penal i poništen golMonitor.hr.

**Vijest (1212)Euro 2024. (1306)Europsko prvenstvo u nogometu (10)nogomet (2473)