Pogledajte golčinu Kramarića u Njemačkoj, dugo je ovo čekao u klubu

dnevno - prije 3 mjeseca - link

Andrej Kramarić pokazao je klasu u pobjedi Hoffenheima u 14. kolu njemačkog prvenstva, s 3:1 kod kuće protiv Bochuma. Hrvatski reprezentativac bio je strijelac za 2:0 u korist svoje momčadi u 43. minuti, a do gola je došao pravom majstorijom.

Nakon što ga je pronašao Čeh Pavel Kaderabek, Kramarić je u 16-ercu primio loptu i potom ‘lažnjakom’ izbacio iz igre protivničkog obrambenog igrača pa preciznim udarcem svladao Bochumovog golmana Manuela Riemanna, koji je u toj situaciji ostao na krivoj nozi.

Krasan gol hrvatskog reprezentativca pogledajte – ovdje.

Čekao od rujna

Kramarić je peti put ove sezone zabio u prvenstvu, ali na ovaj gol čekao je dugo, još od kraja rujna, kada je iz penala bio jedini strijelac za Hoffenheim u domaćem porazu od Borussije Dortmund, s 3:1 za gostujuću momčad.

U međuvremenu je bilo problema s ozljedom, potom je hvatao formu, a protiv Bochuma je pokazao kako to zna ići kada je u pravom elementu.

Gledajući razdoblje od posljednjeg gola u klupskom dresu, Kramarić je ipak bio strijelac, ali za reprezentaciju, u nedavnoj hrvatskoj pobjedi s 2:0 u Latviji u završnoj fazi kvalifikacija za Euro 2024. u Njemačkoj.

Gosti bez puno izgleda

Hoffenheim je na putu do pobjede nad Bochumom poveo autogolom srpskog igrača Erhana Mašovića u 32. minuti, a sve dvojbe o pobjedniku riješio je Ihlas Bebou golom za 3:0 u 76. minuti.

Jedini strijelac za Bochum u ‘pravu’ mrežu bio je Portugalac Goncalo Paciencia, u 90. minuti.

Hoffenheim je nakon ove pobjede šesti na ljestvici, s dva boda manje od petoplasirane Borussije Dortmund. Bochum je na 12. mjestu.

Zdravko i Zoran Mamić snimljeni izvan Hercegovine, a s njima i jedan stari prijatelj

U sljedećem, 15. kolu, 32-godišnji hrvatski reprezentativac će s klupskim suigračima u dresu Hoffenheima biti u akciji na gostovanju protiv RB Leipziga, trenutno četvrtoplasiranog, s tri boda više i utakmicom manje od Kramarićeve momčadi.

Objava Pogledajte golčinu Kramarića u Njemačkoj, dugo je ovo čekao u klubu pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.