Mierez nakon hattricka i uvjerljive pobjede u KL: ‘Moramo još prilagoditi stvari’

narod - prije 1 mjesec - link

Uvjerljiv europski start imali su nogometaši Osijeka, na Opus Areni, u prvom susretu drugog pretkola Konferencijske lige, svladali su estonsku Levadiju 5:1 (4:1).

Igrač utakmice bio je Argentinac Ramon Mierez kojem je trebalo manje od uvodnih 30 minuta za čak tri pogotka. Strijelac je bio u 9., 18. i 27. minuti. Četvrti pogodak za Osijek je dao Renan Guedes, a peti u 68. minuti Domagoj Bukvić. Levadia je, inače, povela na Opus Areni, strijelac je bio Ioan Jakovlev, ali u konačnici će taj pogodak vjerojatno vrlo malo značiti Estoncima.

“Znali smo da ako ne uđemo u utakmicu sa 100 posto da bi nas to moglo koštati. I koštalo nas je. U prvih osam minuta nismo bili usredotočeni i oni su postigli gol. Hvala Bogu, uspjeli smo se brzo vratiti. U tom je sudjelovala cijela momčad, a zatim smo se i vrlo brzo rezultatski udaljili od njih. Zato i treniramo toliko”, rekao je Ramon Mierez i dodao:

“Vrlo sam zadovoljan, ali sam presretan i zbog svog brata Renana što se i on upisao na listu strijelaca. O tome smo pričali prije utakmice i rekao mi je da će zabiti. Presretan sam zbog njega, kao i zbog Bukvića koji je ušao s klupe i postigao pogodak. Vidi se da smo kao momčad spremni na sve.

Ovo je dobar rezultat, ali trebamo prilagoditi još par stvari. Ovaj tjedan ćemo raditi i razgovarati, no važno je što smo na svom terenu uspjeli odgovoriti protivnicima”, zaključio je Mierez, piše Sportklub.

Objava Mierez nakon hattricka i uvjerljive pobjede u KL: ‘Moramo još prilagoditi stvari’ pojavila se prvi puta na narod.hr.