GOTOVO, GOTOVO! Jugaši su PRVACI HRVATSKE, 17. put!

dulist - prije 1 mjesec - link

Peterci su doveli Jugaše do prvenstva Hrvatske! 10:9 kaže kraj! Erupcija s tribina, Popadić obranio ‘onaj finalni’!

Podsjetimo, unatoč igri koja nije bila niti malo raskošna prve tri četvrtine, već dosta ‘istrzana’, večerašnji spektakl u Gružu završio je spektakulaano za naše Jugaše. Benić je pred kraj izjednačio 6:6 i tako ‘vratio’ Rinu Buriću za gol pred kraj. Peterci su učinili svoje!

Igra je svo vrijeme bila istodobno iznimno zahtjevna i neobična, kao da su i naši momci i Splićani bili uspavani, za razliku od eksplozivnih trenera! Zadnja četvrtina imala je velike rupe i pauze.

Splićani su priželjkivali, ali nisu dobili majstoricu u Splitu. Zaključeno je 31. Prvenstvo Hrvatske!

Podsjetimo, ususret četvrtoj utakmici finalnog doigravanja za Prvaka Hrvatske, Jugaši su upisali uvjerljivu pobjedu u Splitu svladavši Jadran sa 15:7 (5:0, 5:2, 2:1, 3:4) te tako poveli u finalnoj seriji 2-1 i za naslov im je potrebna još jedna pobjeda. Ova večerašnja.

The post GOTOVO, GOTOVO! Jugaši su PRVACI HRVATSKE, 17. put! appeared first on DuList.