Ćaleta-Car strijelac u dramatičnom porazu Lyona protiv Marseillea

narod - prije 4 dana - link

Nogometaši Lyona i Marseilla odigrali su derbi susret 5. kola francuskog prvenstva, a Marseille je u dramatičnoj završnici slavio 3:2.

Golove za OM zabili su Pol Lirola (69), Ulisses Garcia (82), te Jonathan Rowe (90+5), dok su strijelci za Lyon bili hrvatski reprezentativac Duje Ćaleta-Car (53) i Rayan Cherki (90+3).

U ranije odigranom susretu, idući suparnik zagrebačkog Dinama u Ligi prvaka, Monaco porazio je Le Havre sa 3-1.
Uspješan je bio i Brest. Nakon premijernog slavlja protiv Sturma u Ligi prvaka (2-1), Brest je pobijedio i Toulouse sa 2-0. Strijelci su bili Mama Balde (21) i Romain Faivre (90+1).

Montpellier je u susretu brojnih obrata pobijedio Auxerre sa 3-2.

Gosti su poveli u 18. minuti golom Traorea i sve do 65. minute držali su prednost. Tada je uslijedilo “ludih” deset minuta s ukupno četiri gola nakon kojih je domaćin stigao do prednosti 3-2.

Montpellier je izjednačio u 65. minuti golom Adamsa, da bi u 71. minutui Sagnan zabio za 2-1. Onaiwu je izjednačio u 72. minuti, no tri minute kasnije Adams je drugom golom na utakmici donio domaćinima novu prednost koju su obranili do kraja.

Na ljestvici vode PSG, Marseille i Monaco sa po 13 bodova, dok je Lyon na 14. mjestu sa četiri boda.

Objava Ćaleta-Car strijelac u dramatičnom porazu Lyona protiv Marseillea pojavila se prvi puta na narod.hr.