Grobničan prokockao dva gola prednosti i doživio drugi poraz ove sezone

novilist - prije 5 sati - link

GROBNIČAN – MARSONIA  2:3

RIJEKA  Utakmica 2. kola SuperSport Druge NL: Grobničan – Marsonia 2:3 (2:0). Stadion Adelija Beba Haramija. Gledatelja: 200. Sudac: Ivan Vučković (Zagreb). Strijelci: 1:0 Bosančić (4′), 2:0 Pilčić (37′), 2:1 Žuljević (63′), 2:2 Kuš (66′), 2:3 Žuljević (82′). Žuti kartoni: Golić (Grobničan), Didović, Krešić (Marsonia).

GROBNIČAN: Margan, Bosančić, Golić (od 53′ Rupčić), Tešović, Pilčić, Pozderac (od 83′ Kočević), Dukađin (od 68′ Mendrila), Simonaj, Kosić, Blečić, Batarelo (od 68′ Knežević).

MARSONIA: Vukman, Krešić (od 58′ Radoš), Žuljević, Dilaver (od 75′ Bošnjaković), Valentić, Peco (od 46′ Kuš), Šušković, Didović (od 46′ Katić), Bujan (od 46′ Stanišić), Ivandić, Vrljić.

Grobničani su nakon sat vremena igre sve imali u svojim rukama. Dva gola prednosti iz prvoga poluvremena, bolju igru i šanse za treći pogodak. A onda su u tri minute primili dva pogotka nakon loših reakcija u obrani, na sve to nadovezao se i pogodak Žuljevića iz slobodnog udarca s 30 metara. Mlada Stilinovićeva momčad više nije smogla snage za reakciju i drugi poraz je bio neizbježan.

Ostali rezultati 2. kola: Mladost – Trnje 3:1, Segesta – Karlovac 4:2, Dugo Selo – Bjelovar 2:5, Hrvace- H. dragovoljac 3:0, Jadran (LP) – Uljanik 4:0, Jadran (P) – Kustošija 4:4, Radnik – Solin 2:0. Poredak: Mladost 6, Bjelovar 6, Jadran (LP) 6, Radnik 4, Solin 3, Uljanik 3, Marsonia 3, Segesta 3, Hrvace 3, Kustošija 2, Jadran (P) 2, Dugo Selo 1, H. dragovoljac 1, Trnje 1, Grobničan i Karlovac bez bodova.

Objava Grobničan prokockao dva gola prednosti i doživio drugi poraz ove sezone pojavila se prvi puta na Novi list.

Druga NL (9)NK Grobničan (9)nogomet (2464)